RT0805CRC07887RL
MFR.Part #
RT0805CRC07887RL
JLCPCB Part #
C4309352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS