RT0805CRC07845RL
MFR.Part #
RT0805CRC07845RL
JLCPCB Part #
C2139004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 845Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS