RT0805CRC07750RL
MFR.Part #
RT0805CRC07750RL
JLCPCB Part #
C4335984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS