RT0805CRC076K2L
MFR.Part #
RT0805CRC076K2L
JLCPCB Part #
C4172464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS