RT0805CRC07680RL
MFR.Part #
RT0805CRC07680RL
JLCPCB Part #
C4342673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS