RT0805CRC07665RL
MFR.Part #
RT0805CRC07665RL
JLCPCB Part #
C4026442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS