RT0805CRC0764K9L
MFR.Part #
RT0805CRC0764K9L
JLCPCB Part #
C2137752
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS