RT0805CRC0762RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRC0762RL
JLCPCB Part #
C2137767
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 62Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS