RT0805CRC07620KL
MFR.Part #
RT0805CRC07620KL
JLCPCB Part #
C2142147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 620kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS