RT0805CRC075K49L
MFR.Part #
RT0805CRC075K49L
JLCPCB Part #
C2137794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS