RT0805CRC0749R9L
MFR.Part #
RT0805CRC0749R9L
JLCPCB Part #
C4101558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS