RT0805CRC07475RL
MFR.Part #
RT0805CRC07475RL
JLCPCB Part #
C2137880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 475Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS