RT0805CRC07430RL
MFR.Part #
RT0805CRC07430RL
JLCPCB Part #
C3993464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS