RT0805CRC07412KL
MFR.Part #
RT0805CRC07412KL
JLCPCB Part #
C4349597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS