RT0805CRC073K74L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRC073K74L
JLCPCB Part #
C2137954
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS