RT0805CRC073K3L
MFR.Part #
RT0805CRC073K3L
JLCPCB Part #
C2137909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS