RT0805CRC07365RL
MFR.Part #
RT0805CRC07365RL
JLCPCB Part #
C2138004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 365Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS