RT0805CRC0734R8L
MFR.Part #
RT0805CRC0734R8L
JLCPCB Part #
C3956157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS