RT0805CRC07348RL
MFR.Part #
RT0805CRC07348RL
JLCPCB Part #
C2141064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 348Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS