RT0805CRC0733R2L
MFR.Part #
RT0805CRC0733R2L
JLCPCB Part #
C4256905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS