RT0805CRC07300RL
MFR.Part #
RT0805CRC07300RL
JLCPCB Part #
C2138325
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS