RT0805CRC072K21L
MFR.Part #
RT0805CRC072K21L
JLCPCB Part #
C4292450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS