RT0805CRC071K82L
MFR.Part #
RT0805CRC071K82L
JLCPCB Part #
C4325809
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS