RT0805CRC07174RL
MFR.Part #
RT0805CRC07174RL
JLCPCB Part #
C2139260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 174Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS