RT0805CRC0715K4L
MFR.Part #
RT0805CRC0715K4L
JLCPCB Part #
C2139333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS