RT0805CRC07154RL
MFR.Part #
RT0805CRC07154RL
JLCPCB Part #
C2139349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 154Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS