RT0805CRC07120RL
MFR.Part #
RT0805CRC07120RL
JLCPCB Part #
C4108078
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS