RT0805CRC0710K2L
MFR.Part #
RT0805CRC0710K2L
JLCPCB Part #
C2138452
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS