RT0805CRB078K25L
MFR.Part #
RT0805CRB078K25L
JLCPCB Part #
C1696779
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS