RT0805CRB07787KL
MFR.Part #
RT0805CRB07787KL
JLCPCB Part #
C1694859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 787kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS