RT0805CRB0776K8L
MFR.Part #
RT0805CRB0776K8L
JLCPCB Part #
C1694833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS