RT0805CRB07750KL
MFR.Part #
RT0805CRB07750KL
JLCPCB Part #
C1696873
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS