RT0805CRB076K2L
MFR.Part #
RT0805CRB076K2L
JLCPCB Part #
C1696920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS