RT0805CRB07590KL
MFR.Part #
RT0805CRB07590KL
JLCPCB Part #
C4265269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS