RT0805CRB07510KL
MFR.Part #
RT0805CRB07510KL
JLCPCB Part #
C4120298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS