RT0805CRB07481RL
MFR.Part #
RT0805CRB07481RL
JLCPCB Part #
C4356552
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS