RT0805CRB07442KL
MFR.Part #
RT0805CRB07442KL
JLCPCB Part #
C4305732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS