RT0805CRB073K16L
MFR.Part #
RT0805CRB073K16L
JLCPCB Part #
C1695072
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS