RT0805CRB0739RL
MFR.Part #
RT0805CRB0739RL
JLCPCB Part #
C4163831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS