RT0805CRB0739KL
MFR.Part #
RT0805CRB0739KL
JLCPCB Part #
C868277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS