RT0805CRB07374KL
MFR.Part #
RT0805CRB07374KL
JLCPCB Part #
C3917780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS