RT0805CRB07330RL
MFR.Part #
RT0805CRB07330RL
JLCPCB Part #
C1695093
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS