RT0805CRB0730R9L
MFR.Part #
RT0805CRB0730R9L
JLCPCB Part #
C1695436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS