RT0805CRB072K67L
MFR.Part #
RT0805CRB072K67L
JLCPCB Part #
C1695437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS