RT0805CRB07294KL
MFR.Part #
RT0805CRB07294KL
JLCPCB Part #
C1695315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 294kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS