RT0805CRB0728K7L
MFR.Part #
RT0805CRB0728K7L
JLCPCB Part #
C1695337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS