RT0805CRB07255KL
MFR.Part #
RT0805CRB07255KL
JLCPCB Part #
C1697806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 255kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS