RT0805CRB07240KL
MFR.Part #
RT0805CRB07240KL
JLCPCB Part #
C4217994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS