RT0805CRB0722RL
MFR.Part #
RT0805CRB0722RL
JLCPCB Part #
C1695444
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS