RT0805CRB0722R6L
MFR.Part #
RT0805CRB0722R6L
JLCPCB Part #
C1695449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS